Polk Audio UltraFit 1000a

Športové slúchaldá pre Android so stredne vysokým potlačením okolnitého hluku. Integrované ďiaľkové ovládanie s mikrofónom pre OS Android.

Viac detailov

Polk Audio

Novinka

Skladom

49,90 € s DPH

Športové slúchadlá UltraFit 1000a

Športové slúchaldá UltraFit 1000a pre Android so stredne vysokým potlačením okolnitého hluku. Integrované ďiaľkové ovládanie s mikrofónom pre OS Android.

Polymérové meniče Dynamic Balance® - športové slúchadlá UltraFit obsahujú meniče, ktoré sú v podstate rovnaké, ako u klasických reproduktorov, len sú omnoho menšie.

Bassreflexové komôrky – športové slúchadlá UltraFit sú skutočne miniatúrne bassreflexové ozvučnice. Vyústenie na slúchadlách sa nachádza pod logom Polk Audio a slúží k optimalizácii reprodukcie v basovom pásme pobdobne, ako u veľkých reprosústav.

Konštrukcia športových slúchadiel UltraFit využívá celú radu ďalších technologických a konštrukčných vylepšení, ktoré inde len tak nenájdete.

Ultraohybný plochý prívodný kábel, ktorý sa na rozdiel od klasických guľatých kablíkov nekrúti, takže okrem vysokej životnosti obmezuje i manipulačný hluk, ktorý sa inak prenáša priamo do slúchadiel.

Ochrana proti vniknutiu vlhkosti na slúchadiel UltraFit zabraňuje prieniku vlhkosti do vnútorného systému, čo inak znamená pre slúchadlá pomerne rýchly koniec, zároveň optimalizuje reprodukciu najvyšších frekvencií.

Opora SecureFit™ znamená, že slúchadlá sú nanajvýš pohodlné, a vždy držia na svojom mieste i pri náročných športovných výkonoch.

Technológia StrainGuard™ zaisťuje mechanické spevnenie káblu kevlarovými vláknami. Naviac sú všetky spoje a prechody káblov opatrené návlekmi, zabraňujúce ostrým ohybom a tým prelomeniu káblu.

Pri športovaní vonku s nasadenými slúchadlami je vždy dôležité zachovanie sluchového povedomia o okolitom dianí. Vďaka konštrukcii slúchadiel UltraFit, ktoré ponúkajú odstupňované hodnoty útlmu okolitých zvukov – modely 500, 1000 a 2000 ponúkajú malé až stredné potlačenie hluku, zatiaľ čo najvyšší model UltraFit 3000 poskytuje vysokú úroveň potlačenia okolitého hluku.

 Integrované ďiaľkové ovládanie s mikrofónom pre OS Android.

Hmotnosť14g
Max. citlivosť118dB
Impedancia16Ohm
Frekvenčný rozsah18Hz-23kHz
Príslušenstvopredlžovacie káble, špunty niekoľkých veľkostí, obal
Bezdrôtové pripojenieNie
Konektor3,5mm jack
Ovládanie hlasitostiÁno
MikrofónÁno
Typ slúchadielŠportové - do uší
Kompatibilné zariadeniaPre zariadenia s OS Android

Napísať hodnotenie

Polk Audio UltraFit 1000a