Polk Audio UltraFit 500

Športové slúchadlá so stredne vysokým potlačením hluku (náušníky so zvukovodom). 

Viac detailov

Polk Audio

Novinka

Skladom

40,58 € s DPH

Športové slúchadlá Polk Audio UltraFit 500

Športové slúchadlá so stredne vysokým potlačením hluku (náušníky so zvukovodom)

Polymérové meniče Dynamic Balance® - športové slúchadlá UltraFit obsahujú meniče, ktoré sú v podstate rovnaké, ako u klasických reproduktorov, len sú omnoho menšie.

Bassreflexové komôrky – športové slúchadlá UltraFit sú skutočne miniatúrne bassreflexové ozvučnice. Vyústenie na slúchadlách sa nachádza pod logom Polk Audio a slúží k optimalizácii reprodukcie v basovom pásme pobdobne, ako u veľkých reprosústav.

Konštrukcia športových slúchadiel UltraFit využívá celú radu ďalších technologických a konštrukčných vylepšení, ktoré inde len tak nenájdete.

Ultraohybný plochý prívodný kábel, ktorý sa na rozdiel od klasických guľatých kablíkov nekrúti, takže okrem vysokej životnosti obmezuje i manipulačný hluk, ktorý sa inak prenáša priamo do slúchadiel.

Ochrana proti vniknutiu vlhkosti na slúchadiel UltraFit zabraňuje prieniku vlhkosti do vnútorného systému, čo inak znamená pre slúchadlá pomerne rýchly koniec, zároveň optimalizuje reprodukciu najvyšších frekvencií.

Opora SecureFit™ znamená, že slúchadlá sú nanajvýš pohodlné, a vždy držia na svojom mieste i pri náročných športovných výkonoch.

Technológia StrainGuard™ zaisťuje mechanické spevnenie káblu kevlarovými vláknami. Naviac sú všetky spoje a prechody káblov opatrené návlekmi, zabraňujúce ostrým ohybom a tým prelomeniu káblu.

Pri športovaní vonku s nasadenými slúchadlami je vždy dôležité zachovanie sluchového povedomia o okolitom dianí. Vďaka konštrukcii slúchadiel UltraFit, ktoré ponúkajú odstupňované hodnoty útlmu okolitých zvukov – modely 500, 1000 a 2000 ponúkajú malé až stredné potlačenie hluku, zatiaľ čo najvyšší model UltraFit 3000 poskytuje vysokú úroveň potlačenia okolitého hluku.

Hmotnosť14gm
Max. citlivosť118dB
Impedancia16Ohm
Frekvenčný rozsah18Hz-23kHz
PríslušenstvoŠpnunty rôznych veľkostí, predlžovacie káble, obal na slúchadlá
Bezdrôtové pripojenieNie
Konektor3,5mm jack
Ovládanie hlasitostiNie
MikrofónNie
Typ slúchadielŠportové - do uší

Napísať hodnotenie

Polk Audio UltraFit 500