Polk Audio Striker Zx

Herné slúchadlá pre Xbox One®

Viac detailov

Polk Audio

Novinka

Na objednávku

109,89 € s DPH

Herné slúchadlá pre Xbox One® Polk Audio Striker Zx 

Striker ZX vás spojí s vysoko výkonným pohlcujúcim zvukovým zážitkom, ktorý vás zavedie hlbšie do hry, hudby a filmu. Navyše, jeho world-class konštrukcia kombinuje funkčný štýl s pohodlím, aby ste sa mohli plne sústrediť sa na hranie. Polk Audio vyvinul svoj ​​vlastný bezdrôtový headset adaptér, ktorý sa pripája bezdrôtovo do konzoly Xbox One ™ a poskytuje všetky funkcie chatu/volania, rovnako ako vám umožní ovládanie hry . S vysúvacím mikrofónom a funkciou chat-loop nemusíte pri hre kričať, aby vás bolo počuť.

Vlastnosti:

  • Striker ZX, ktorý vychádza z viac ako 40 ročného odkazu firmy Polk Audio v úspešnej ceste za dokonalým zvukom, pozdvihne herný zážitok vernou reprodukciou aj tých najmenších detailov každej hry.

  • Vďaka systému ProFit™ Comfort vznikol ľahký headset, ktorý napomôže koncentrácii pri hre. ProFit Comfort je kombinácia ľahkého hlavového mostu so silným polstrovaním a otočnými mušlami s polstrovanými koženými náušníkmi, vďaka ktorým sa môžu slúchadlá Striker Zx pohodlne a presne prispôsobiť tvaru hlavy.

  • Veľké 40 mm reproduktory boli vytvorené s využitím patentovanej technológie Polk Dynamic Balance®.

  • Exkluzívny bezdrôtový headset adaptér Polk pre Xbox One ponúka vyššiu výstupnú úroveň signálu pre lepší a dynamickejší zvuk pri hre aj komunikácii.

  • Výsuvný všesmerový mikrofón (7 cm) je ohybný, takže sa vám plne prispôsobí. Keď ho nebudete potrebovať, jednoducho ho zasuniete späť do slúchadla. Ak slúchadlá pripojíte k telefónu, môžete s nimi telefonovať.

  • Funkcia chat-loop umožňuje počuť svoj hlas pri hovore v slúchadlách, čo zabraňuje zbytočnému kričaniu do mikrofónu.

  • Vysoká kvalita konštrukcie a spracovania znamená, že slúchadlá Striker Zx sú nástrojom, na ktorý se môžete na dlhú dobu spolahnúť.

  • Konektor s precíznou káblovou vývodkou zaistí, aby kábel bol vždy na svojom mieste i pri hre. Ďalšie dva delené káble umožňujú zvoliť spôsob pripojenia, na ktorý ste zvyknutý.

  • Viac než len neobyčajný herný headset – Striker Zx prináša legendárny zvuk Polk do sveta hier, hudby, filmu a TV.
Hmotnosť235.3 g
Max. citlivosť98 dB @ 126mV
Impedancia32 Ohm
Frekvenčný rozsah(-3 dB) 20 Hz - 20 kHz
PríslušenstvoPolk Xbox Controller Chat Adapter,
Konektor3,5mm jack
Ovládanie hlasitostiÁno
MikrofónÁno
Typ slúchadielNa uši - herné
Kompatibilné zariadeniaXbox One

Napísať hodnotenie

Polk Audio Striker Zx

2 ďalších produktov v rovnakej kategórii: