Polk Audio UltraFocus 6000i

Audiofilné slúchadlá do uší na cestovanie/voľný čas s mikrofónom a ovládaním pre iPod/iPhone/iPad a technológiou s aktívnym potlačením okolitého hluku.

Viac detailov

Polk Audio

Novinka

Na objednávku

179,90 € s DPH

ULTRAFOCUS 6000I

Jedinečný výkon ovládaný tromi tlačidlami.

UltraFocus 6000i sú slúchadlá vyrobený špeciálne pre zariadenia so systémom iOS. Na rozdiel od iných slúchadiel ANC (s aktívnym potlačením hluku), Polk audio navrhnol optimalizovaný aktívny systém ladenia, ktorý spolupracuje s technológiou ANC a zvýšuje výkon slúchadiel. U modeluUltraFocus 6000i si môžete byť istý jedinečným audiofilným zvukom, vďaka technológii Dynamic Balance. Naopak technológia aktívneho potlačenia okolitého hluku zaručuje, že Vás pri počúvaní obľúbenej hudby, alebo filmu nebude nikto rušiť. Slúchadlá sú doplnené o mikrofón s trojtlačidlovým ovládaním pre zariadenia  iPod®/iPhone®/iPad®.

Audiofilné slúchadlá s aktívnym potlačením hluku Polk Audio UltraFocus 6000i:

 • UltraFocus 6000i sú vysoko výkonné slúchadlá, s cielenými detailami, verné až k najnižším frekvenciám.
 • Technológia Aktívneho potlačenia okolitého hluku je napájaná batériou AAA ( súčasť balenia).
 • Vďaka funkcii Push-to hear môžete naviac systém potlačenia hluku deaktivovať, takže budete počuť okolie bez nutnosti skladať si slúchadlá.
 • Patentovaná technológia Optimized Active Tuning využíva technológiu ANC na zlepšenie celkovej výkonnosti a dynamiky slúchadiel UltraFocus, ako aj výrazne zvyšuje latku výkonu (zvuk slúchadiel je proste … neuveriteľný!).
 • Inteligentné snímanie okolitého hluku skutočne zmení frekvenčnú odozvuUltraFocus slúchadiel, vyhladí rušenie a optimalizuje výkon pre lepší zvuk a zážitok z počúvania. Technológia Polk Audio ANC (Active Noice Cancelig) je schopná potlačiť okolitý hluk až o 15 dB!
 • Polstrované náušníky slúchadiel pohodlne obklopia ucho vás, poslucháča a minimalizujú rušenie vďaka pasívnej izolácii.
 • Výber tých najlepších materiálov, vrátane trvanlivej nerezovej ocele, ľahkého hliníku a uhlíkových vlákien s prakticky bezúdržbovým polstrovaním, Vám budú slúžiť roky, či už na cestách, alebo v pohodlí domova.
 • Meniče slúchadiel sú ladené technológiou Active Dynamic Balance a sú z ľahkého, odolného materiálu PET, v uzavretej mikro-ozvučici, vyladené a vybavené pre odstránenie rezonancií s optimalizovaným tlmením. Aktívna exkluzívna technológia Dynamic Balance je kombináciou aktívneho potlačenia hluku a našej patentovanej technológie “dynamickej rovnováhy” materiálu.
 • Ľahko dostupné ovládanie mikrofónu, ako aj hlasitosti a technológie ANC nájdete na vonkajšej strane slúchadiel. Mikrofón s ovládaním sú kompatibilné pre Apple zariadenia (iPhone/iPod/iPad).
 • Slúchadlá UltraFocus sa pripájajú pomocou jedného odnímateľného 55cm audio káblu, ktorý je navrhnutý tak, aby zabraňoval častému zamotávaniu a prípadnému lámeniu, ktoré vzniká na ohyboch káblu. S Polk Audio produktami sú tieto problémy minulosťou.
 • Technológia StrainGuard ™ a kevlarový obal pozláteného konektoru zaručujú dlhú životnosť konektoru pri každodennom používaní.
 • Perfect Fit hlavový most slúchadiel je “vyladený” eliminovať tlakové body a prináša pohodlné a bezpečné uchytenie.
 • Pozlátený 3,5mm konektor je navrhnutý tak, aby sa zmestili do otvoru na všetkých bežných zariadeniach.
 • Silikónové vložky (špunty) z pamäťovej peny v balení.
 • Mimoriadne dlhá životnosť batérií: 40 – 60 hodín s použitím ANC technológie. Ľahko viditeľný blikajúci indikátor stavu batérie. (Dve AAA batérie súčasťou balenia).
 • Slúchadlá UltraFocus zahŕňajú Skype adaptér, Home Audio Receiver adaptér a Airplane Adaptér so špeciálne navrhnutým atenuátorom pre optimalizáciu výkonu za letu. To všetko s pohodlným balením na cesty (súčasť balenia).
 • Všetky produkty Polk Audio sú navrhnuté pre dlhú životnosť, vysoký výkon a pohodlie s výnimočným zvukom. Séria UltraFocus je vyrobená z najmodernejších materiálov a patentovaných technológií. Slúchadlá UltraFocus budú posledné slúchadlá, ktoré budete potrebovať.
Max. citlivosť115 dB
Impedancia16 Ohm
Frekvenčný rozsah8Hz-25kHz
PríslušenstvoŠpunty rôznych veľkostí, cestovné puzdro, kábel, AAA batéria
Konektor3,5mm pozlátený jack
Ovládanie hlasitostiÁno
MikrofónÁno
Typ slúchadielDo uší - s aktívnym potlačením hluku
Kompatibilné zariadeniaMikrofón s ovládaním pre iPhone/iPad/iPod

Napísať hodnotenie

Polk Audio UltraFocus 6000i

1 ďalších produktov v rovnakej kategórii: