Polk Audio UltraFocus 8000

 Audiofilné slúchadlá s aktívnym potlačením hluku, integrovaným mikrofónom a ovládaním pre iPod/iPhone/iPad.

Viac detailov

Polk Audio

Novinka

Na objednávku

299,90 € s DPH

ULTRAFOCUS 8000

Vypnite svet. Zapnite hudbu.

Polk Audio UltraFit 8000 sú high performance Over-Ear sluchátka pro voľný čas a cestovanie s aktívnym potlačením hluku. Vďaka trojtlačidlovému ovládaniu s mikrofónom môžete ovládať zariadenia ako iPhone/iPod/iPad. Technológia Dynamic Balance zaručuje jedinečný zvuk, detailný a verný až k najnižším frekvenciám. Pri počúvaní obľúbenej hudby, alebo relaxe vám slúchadlá UltraFocus 8000 zaručia úplné ničím nerušené chvíľe za pomoci technológie ANC. Takže, už si len nasadťe slúchadlá, vypnite okolitý svet a užívajte chvíľe le pre seba a svoju hudbu.

Audiofilné slúchadlá s aktívnym potlačením hluku Polk Audio UltraFocus 8000:

 • UltraFocus 8000 sú vysoko výkonné slúchadlá, s cielenými detailami, verné až k najnižším frekvenciám.
 • Technológia Aktívneho potlačenia okolitého hluku je napájaná batériami AAA (batérie sú súčasťou balenia).
 • Vďaka funkcii Push-to hear môžete naviac systém potlačenia hluku deaktivovať, takže budete počuť okolie bez nutnosti skladať si slúchadlá.
 • Patentovaná technológia Optimized Active Tuning využíva technológiu ANC na zlepšenie celkovej výkonnosti a dynamiky slúchadiel UltraFocus, ako aj výrazne zvyšuje latku výkonu (zvuk slúchadiel je proste … neuveriteľný!).
 • Inteligentné snímanie okolitého hluku skutočne zmení frekvenčnú odozvu UltraFocusslúchadiel, vyhladí rušenie a optimalizuje výkon pre lepší zvuk a zážitok z počúvania. Technológia Polk Audio ANC (Active Noice Cancelig) je schopná potlačiť okolitý hluk až o 15 dB!
 • Polstrované náušníky slúchadiel pohodlne obklopia ucho vás, poslucháča a minimalizujú rušenie vďaka pasívnej izolácii.
 • Výber tých najlepších materiálov, vrátane trvanlivej nerezovej ocele, ľahkého hliníku a uhlíkových vlákien s prakticky bezúdržbovým polstrovaním, Vám budú slúžiť roky, či už na cestách, alebo v pohodlí domova.
 • Meniče slúchadiel sú ladené technológiou Active Dynamic Balance a sú z ľahkého, odolného materiálu PET, v uzavretej mikro-ozvučici, vyladené a vybavené pre odstránenie rezonancií s optimalizovaným tlmením. Aktívna exkluzívna technológia Dynamic Balance je kombináciou aktívneho potlačenia hluku a našej patentovanej technológie “dynamickej rovnováhy” materiálu.
 • Ľahko dostupné ovládanie mikrofónu, ako aj hlasitosti a technológie ANC nájdete na vonkajšej strane slúchadiel. Mikrofón s ovládaním sú kompatibilné pre Apple zariadenia (iPhone/iPod/iPad).
 • Slúchadlá UltraFocus sa pripájajú pomocou jedného odnímateľného 55cm audio káblu, ktorý je navrhnutý tak, aby zabraňoval častému zamotávaniu a prípadnému lámeniu, ktoré vzniká na ohyboch káblu. S Polk Audio produktami sú tieto problémy minulosťou.
 • Technológia StrainGuard ™ a kevlarový obal pozláteného konektoru zaručujú dlhú životnosť konektoru pri každodennom používaní.
 • Perfect Fit hlavový most slúchadiel je “vyladený” eliminovať tlakové body a prináša pohodlné a bezpečné uchytenie.
 • Pozlátený 3,5mm konektor je navrhnutý tak, aby sa zmestili do otvoru na všetkých bežných zariadeniach.
 • Mimoriadne dlhá životnosť batérií: 40 – 60 hodín s použitím ANC technológie. Ľahko viditeľný blikajúci indikátor stavu batérie. (Dve AAA batérie súčasťou balenia).
 • Slúchadlá UltraFocus zahŕňajú Skype adaptér, Home Audio Receiver adaptér a Airplane Adaptér so špeciálne navrhnutým atenuátorom pre optimalizáciu výkonu za letu. To všetko s pohodlným balením na cesty (súčasť balenia).
 • Všetky produkty Polk Audio sú navrhnuté pre dlhú životnosť, vysoký výkon a pohodlie s výnimočným zvukom. Séria UltraFocus je vyrobená z najmodernejších materiálov a patentovaných technológií. Slúchadlá UltraFocus budú posledné slúchadlá, ktoré budete potrebovať.
Max. citlivosť110 dB
Impedancia32Ohm
Frekvenčný rozsah8Hz - 28kHz
Príslušenstvo2x AAA, odnímateľná kábel 55cm, cestovné balenie
Konektor3,5 mm pozlátený jack
Ovládanie hlasitostiÁno
MikrofónÁno
Typ slúchadielNa uši - s aktívnym potlačením hluku
Kompatibilné zariadeniaMikrofón s ovládaním pre iPod/iPad/iPhone

Napísať hodnotenie

Polk Audio UltraFocus 8000