Polk Audio 625 RT

2-pásmový zabudovateľný reproduktor do steny série RT v základnom prevedení.

Viac detailov

Polk Audio

Novinka

Na objednávku

159,56 € s DPH

Neviditeľný 2-pásmový reproduktor Polk Audio 625RT série Vanishing, s vynikajúcimi komponentmi pre výkon a zvuk je považovaný za top vo svojej triede. 

Vlastnosti:


Reproduktory Vanishing série RT sú prispôsobené pre kombináciu s reproduktormi Polk RTi pre ideálnu súhru.

Ako napovedá názov série, tieto reproduktory sú takmer neviditeľné a tak nerušia v interiéry. Modely série Vanishing obsahujú exkluzivne magnetické mriežky Sheer-Grille™,  ktoré prečnievajú len o 7 mm. Naviac je ich možné farebne prispôsobiť podľa interiéru, takže budú viditeľné len ako tieň. Akonáhle však zapnete zosilňovač, bude vás čakať špičkový zvuk Polk Audio.

 • V ponuke sú vstavané modely do stien aj do stropu, pričom trojpásmové stropné reprosústavy disponujú vďaka dômyslnej konštrukcii najmenším priemerom montážneho otvoru vo svojej triede!
 • Audiofilný zvuk, neviditeľný design.
 • Čelný panel s minimálnou hĺbkou a akusticky inertná magnetická mriežka, ktorá prekrýva celý reproduktor.
 • Driver Balance®  – všetky meniče boli optimalizované s využitím tejto proprietárnej technológie Polk Audio pre minimalizáciu nežiaducich kmitov membrány .
 • Trojpásmový systém s najmenším čelným priemerom vo svojej triede – vďaka trojpásmovej konštrukcii môžu byť použité viac optimalizované meniče pre dané pásmo, výsledkom tak je vyššia účinnosť a detailnejší zvuk.
 • Umiestnenie basového reproduktoru za stredovýškovou sekciou dovolilo zmenšiť priemer montážneho otvoru na minimum!
 • Reproduktory série Vanishing majú membrány vyrobené z prevzdušneného polypropylénu, ktorý je ľahší ako hliník, alebo konvenčný propylén, pri zachovaní optimálnej tuhosti a vnútorného tlmenia.
 • Meniče majú rovnako optimalizovanú konštrukciu magnetického pohonu a tlmenia závesu proti nelineárnemu skresleniu (s využitím analyzátoru Klippel).
 • Nástenné vstavané reproduktory série Vanishing disponujú patentovaným designem bassreflexových nátrubkov PowerPort, minimalizujúcim turbulencie. Naopak, stropné reproduktory majú basové pásmo konštruované podobne, ako pásmovú priepusť.
 • Sklonená rovina stredovýškovej sekcie uľahčuje správne smerovanie a optimalizuje reprodukciu vysokých frekvencií.
 • Dalšia výbava zahŕňa možnosť naklonenia väčšiny výškových repro o 15° ľubovolným smerom, prepínač pre nastavenie blízkosti ďalšej steny, ktorý optimalizuje ekvalizáciu nízkych frekvencií a prepínač pre prispôsobenie vyšších frekvencií akustike miestnosti (odrazové plochy majú tendenciu príliš zdôrazniť pásmo 3,5 – 6 kHz).
RozmeryMontážny priemer: 32,38x18,41cm . Montážna hĺbka: 7,62cm
Max. citlivosť89dB
Impedancia8 ohm
Frekvenčný rozsah35Hz-25kHz
Doporučený výkon zosilňovača20-100W
Výškový reproduktor3/4" (1,91cm) silk/polymer
Stredobasový reproduktor6 1/2" (16,51cm) polymer composite

Napísať hodnotenie

Polk Audio 625 RT

3 ďalších produktov v rovnakej kategórii: