Polk Audio RTi A3

High performance 2-pásmová regálová reprosústava (cena za pár - 2ks)

Viac detailov

Polk Audio

Novinka

Skladom

416,91 € s DPH

RTIA SÉRIA REPROSÚSTAV PRE DOMÁCE AUDIO

Skutočné drevo, skutočný vysokovýkonný zvuk.

Reprosústavy série RTiA dokážu prekvapiť v mnohých smeroch. V ponuke nájdete stĺpové, regálové a centrálne reprosústavy, ktoré Vám ponúkajú čistý a presný zvuk za cenu, ktorú by sa neočakávali, že zaplatíte za reprosústavy vyrobené z pravého dreva. Naplnia miestnosť majestátnym orchestrom, intimitou sláčikového kvarteta, alebo zvukom vašej obľúbenej kapely. Filmy, ktoré budete sledovať získajú nový rozmer a vzrušujúcu mieru realizmu. Séria RTiA od Polk Audio ponúka reprosústavy s krásnym dreveným povrchom, ktoré vypadajú skvele v každom interiéry. Definitívnym prekvapením je cena, ktorá je omnoho nižšia, ako by ste čakali.

Technológia & Vlastnosti RTiA reprosústav:

Povrchová úprava z dreva

  • Ozvučnice RTiA reprosústav sú remeselne spracované a špeciálne vyvinuté procesom Polk s názvom Damped Asymmetric Hex Laminate Isolation (DAHLI). Rerpsosústavy sa skladajú z 11 vrstiev laminátu (6 pevných vrstiev a 5 tlmiacich viskóznych vrstiev), prekryté vrstvou pravého dreva. Tieto jemne zakrivené ozvučnice sú akusticky inertné, produkujúce menej zvukového zafarbenia a redukujúce rezonancie vďaka pevnej konštrukcii.

Elegantné zaoblenie ozvučníc

  • RTiA séria ponúka pevne vystužené ozvučnice s elegantným dizajnom, ktorý odstráni nežiaduce rezonancie a prináša menej počuteľné sfarbenie s väčšou efektivitou.

Technológia Dynamic Balance® 

  • Dynamic Balance je naša patentovaná analýza reproduktorov a ich elektro-akustických a mechanických vlastností. Pomáha nám vyberať lepšie materiály a efektívnejšie navrhnutie reprosústav. Pri hĺbkovej analýze, je možné určiť a odstrániť chyby, ktoré znižujú výkon, než sa stanú súčasťou hotového výrobku. Hodváb a bycarbonát sú materiály meničov v sériách RTiA, ktoré sú špeciálne vyladené pre výrobu plochej, bezfarebnej frekvenčnej odozvy.

Analýza skreslenia Klippel technológiou

  • Analýza skreslenia KLIPPEL technológiou využíva lasery a sofistikovaný softvér pre rozsiahle analýzy vodičov v pohybe. VPolk Audio používame túto technológiu pre testovanie meničov reprosústav (pohyblivých častí), zatiaľ čo sú vo fáze prototypu. Môžeme vyladiť kmitacej cievky a pavúky pre optimálny pohyb, zabezpečiť, že reproduktor bude pracovať aj pri nízkych, alebo vysokých úrovniach hlasitosti.

PowerPort®

  • Patentovaná konštrukcia bassreflexu so špeciálnym vyústením PowerPort, vďaka udržaniu laminárneho prúdenia výrazne potlačujú vznik turbulencií, ktoré inak znehodnocujú reprodukciu nízkych frekvencií pri vyšších hlasitostiach štandardných bassreflexových ozvučníc. Ďalším pozitívnym dôsledkom je zvýšenie účinnosti, pretože turbulencie sú vždy spojené s energetickými stratami.

PowerPort Plus

  • Keď klasický PowerPort nestačí, PowerPort Plus využíva dva porty (jeden vpredu, jeden vzadu) a súbor interných “komôr”, za účelom ďalšieho zníženia vírenia vzduchu a zvýšenia efektivity basov. PowerPort Plus umožňuje ešte nižšie ladenie frekvencie a menšie turbulencie pre minimalizovanie šumu a skreslenia. Táto technológia prináša výkon, ktorý výrazne presahuje bežné reprosústavy. Budete cítiť rozdiel.

ARC® (Acoustic Resonance Control) Port

  • Technológia Acoustic Resonance Control potláča vnútorné rezonancie, pre zabezpečenie jasných stredových frekvencií a prirodzenejší zvuk.

Premium Connections

  • Vysoko kvalitné, 5-cestné spojovacie pozlátené vstupy reprosústav zabezpečujú priliehavé spojenie.

Farebne rovnaké modely

  • Všetky reprosústavy Polk sú farebne rovaké, navrhnuté z rovnakých materiálov, v rámci celej série.
Hmotnosť7,3kg / 1ks
Rozmery 214 x 375 x 356 mm
Max. citlivosť88dB / W/m
Impedancia8Ohm
Frekvenčný rozsah40Hz - 27KHz
Doporučený výkon zosilňovača20-150 na kanál
Výškový reproduktor1" (2,54cm) silk polymer composite tweeter
Stredobasový reproduktor6 1/2" (16.51cm) polymer composite

Napísať hodnotenie

Polk Audio RTi A3