PLASTI DIP - biely a modrý výpredaj 400ml Zväčšiť

PLASTI DIP - Modrý 400ml - Výpredaj !

Plastidip  - tekutá guma v spreji - 400ml. Farba Modrá  VÝPREDAJ !!!

Viac detailov

Novinka

Skladom

12,90 € s DPH

Plastidip  - tekutá guma v spreji - 400ml. Odoláva  kyselinámsolivlhkostioderu a väčšinechemikálií,  nepraská,  zostáva  pružná aj pri  nepriaznivých podmienkach  (-34 º C  93 º C). Aplikovný može byť na rôzne povrchy ako sú :

drevo (tesní a chráni pred zvetrávaním a zabraňuje štiepeniu) kov (znižuje vibrácietlmí zvuka zabraňujekorózii),  plasty, gumylaminátové a betónové povrchy!

Široké využitie v automobilovom priemysle, modelárstve, záhrade, športe.... ľahko odstániteľný bez vplyvu na povrch

NÁVOD NA POUŽITIE:

Pred aplikáciou povrch  dokladne vyčistite a zbavte vlhkosti.  Pred použitím poriadne pretrepať – min. 4-5 min. Pretrepte viackrát aj počas nanášania Aplikujte zo vzdialenosti 30 až 40cm. Nanášajte zo strany na stranu tak, aby sa jednotlivé ťahy čiastočne prekrývali. Nanášajte dostatočné vrstvy aby ste vytvorili celistvú vrstvu s mokrým vzhľadom. Po aplikácii nechajte minimálne 20 až 30 minút schnúť jednotlivé vrstvyi. Môžete naniesť ľubovolný počet vrstiev (odporúčame 3-5 ). Po nanesení a pred použitím nechajte v pokoji schnúť minimálne 4 hodiny.

Výdatnosť jedného spreja je pri   štyroch vrstvách   približne-  0,5 - 0,6 m2

Upozornenie:

Pozor, nebezpečné výpary! Vstrebáva sa pokožkou. Pri práci je potrebné vetranie, je zakázané jesť, piť, fajčiť a manipulovať s otvoreným ohňom! Pri práci používajte ochranné pomôcky! Tento materiál a jeho obal musia byť zneškodnené bezpečným spôsobom, nesmú prísť do styku s potravinami, krmivami a zdrojmi pitnej vody!

Napísať hodnotenie

PLASTI DIP - Modrý 400ml - Výpredaj !