Polk Audio Atrium Sub 10 Terracotta

Vonkajší pasívny 10" subwoofer pre terasy/záhrady. 

Viac detailov

Polk Audio

Novinka

Skladom

377,88 € s DPH

302,30 € s DPH

-20%

Vonkajší subwoofer Polk Audio Atrium Sub 10 Terracotta

Vonkajší 10" subwoofer. Subwoofer se dá využiť ako podstavec pod kvetináč. Maximálna flexibilita, spoľahlivosť, odolnosť voči poveternostným vplyvom pre všetky ročné obdobia.

Robustný a výkoný subwoofer, určený na ​​prevádzku za každého počasia, kombinuje hlboké basy domáceho kina s variabilnosťou použitia tohto subwooferu vo vonkajších priestoroch. Atrium Sub 10 Terracotta je perfektným doplnkom k reproduktorom Atrium Sat30 a dopĺňa basové efekty s plným dynamickým výkonom high end audio systémov. Farebne je subwoofer nenápadný, aby zapadol kdekoľvek do záhrady, na terasu, alebo pri bazéne. S vážnymi basovými efektami Atrium Sub 10 Terracotta, si užijete každú záhradnú párty!

Vlastnosti: 

  • Výkon 200 Watt subwooferu dodáva plné basy, ktoré otriasajú, a to doslova.

  • Masívny 10" -palcový long-throw reproduktor s technológiou Dynamic Balance® eliminuje skreslenie, pre hlbšie a čistejšie basy aj pri vyššej hlasitosti.

  • Dvojitá konštrukcia  2" kmitacej cievky reprodukuje basy z oboch stereo kanálov, pričom vytvára vyšší výkon pri nižších frekvenciách za pomoci technológie kapacitnj väzby. V skratke: Získate veľké vonkajšie basy pre ozvučenie vonkajších priestorov.

  • Akusticky uzatvorená ozvučnica s námornou certifikáciou, je záruka, že vám subwoofer bude slúžiť roky, aj pri nepriaznivých poveternostných vplyvoch.

  • Subwoofer môžete za pomoci úchytov priskrutkovať o zem pre väčšiu stabilitu a bezpečnosť.

  • Farba subwooferu nikdy nevybledne. Farebný odtieň je neutrálny, aby zodpovedal vašej vonkajšej výzdobe. Subwoofer môžete použiť ako stojan, alebo podstavec pre rastliny a pod. Inžinieri v Polk Audio tvrdia, že: "na subwoofer môžete postaviť aj slona." Ak náhodou slona máte, radi by sme uvítali, keby ste to neskúšali. (Ak ste to vyskúšali, poprosíme vás, pošlite nám pár fotografií.)

  • Maximálna flexibilita nastavenia s vstavaným crossoverom​​. Dvojcievkocý Sub10, so vstavanými low-pass filtrami, môžu byť pripojené priamo na vlastné kanály pre nezávislé ovládanie hlasitosti.

  • Voliteľná mriežka k dispozícii samostatne.

  • Kompatibilita 8 ohm.

  • Farba: terakota, pretierateľná.
Hmotnosť7,2kg
Rozmery27,94x40,64cm
Max. citlivosť88dB
Impedancia8 ohm
Frekvenčný rozsah40Hz-200Hz
Doporučený výkon zosilňovača10 - 200W
ReproduktoryBasový: 10" (25.40cm) composite

Napísať hodnotenie

Polk Audio Atrium Sub 10 Terracotta

1 ďalších produktov v rovnakej kategórii: