Polk Audio Atrium 8 SDI

2-pásmový stereofónny 6,5" vonkajší reproduktor. (Cena za 1ks)

Viac detailov

Polk Audio

Novinka

Skladom

269,90 € s DPH

189,00 € s DPH

- 80,90 €

Vonkajší stereofóny reproduktor Polk Audio Atrium 8SDI

Vlajková loď série vonkajších reproduktorov Polk AudioAtrium®8SDI má jedinečný, patentovaný  jedno / duálny vstupný prepínač, ktorý v kombinácii s jeho dvomi výškovými reproduktormi umožňuje použiť Atrium8SDI buď ako jediný vysoko výkonný stereo reproduktor, alebo ľavý / pravý reproduktor vo vysoko výkonnom stereo páre. A môžete ho použiť prakticky kdekoľvek, pretože Atrium8SDI má tiež špeciálnu vojenskú špecifikáciu hydroizolačnej funkcie, vrátane našej patentovanej technológie PowerPort®.

  • 6,5" (16.51cm) long-throw polypropylénový reproduktor s gumenou surround membránou pumpuje prekvapivé basy z kompaktného dizajnu.

  • 1" (25,4 mm), Výškový reproduktor z eloxovaného hliníka a neodymovým magnetom pre lepšie spracovanie výkonu a plynulejšiu odozvu.

  • Atrium5 sú vhodné na ozvučenie otvoreného vonkajšieho priestoru v plnom rozsahu zvuku. Nová rada Atrium má strmší uhol usmernenia zvuku, ktorý maximalizuje rozptyl kritických stredných a vysokých frekvencií, bez obetovania detailov.

  • Polk Atrium sú reproduktory do každého počasia. Certifikované reproduktory Atrium série prekročili priemyselné a vojenské špecifikácie pre odolnosť voči vonkajším vplyvom prostredia (ASTM D5894-UV soľnej hmle, Mil Štandardné 810 Immersion, MIL-STD 883 Metóda 1009,8 soli a korózii.) Certifikácia znamená, že reproduktory Atrium vydržia to najhoršie čo matka príroda môže naservírovať. 

  • Speed​​-Lock ™ montážny systém pre jednoduché,bezpečnú jednoručnú inštaláciu aj v ťažkých miestach. Významne zjednodušuje postup montáže. Jednoducho pripevníte konzolu a zavesíte reproduktor na miesto.  

  • Odolná stavba ozvučnice reproduktorov zaručuje, že Atrium5 znie ako skutočný reproduktor (nie "vonkajší reproduktor"), a prežije roky v sezónnych zmenách. Je to reproduktor pre naozaj skvelý zvuk, bez ohľadu na to, aké je počasie.

  • Patentovaná Dynamic Balance® technológia a KLIPPEL optimalizácia zaručujú dokonalé vlastnosti materiálov a realistickejšiu reprodukciu zvuku na vysokých aj nízkych úrovniach hlasitosti.

  • Hliníkové mriežky a držiak s nerezovej ocele a mosadzný hardware: Žiadna hrdza. Nikdy!

  • K dispozícii v čierne, alebo bielej povrchovej úprave.

Cena za 1ks reproduktoru.

Hmotnosť4,3kg
Rozmery32,70x21,59x23,34cm
Max. citlivosť91dB
Impedancia8 ohm
Frekvenčný rozsah45Hz-27kHz
Doporučený výkon zosilňovača10-125W x 2 na kanál
Výškový reproduktor2x1" (2,54cm) Anodized aluminum
Stredobasový reproduktor6 1/2" (16,51cm) aerated polypropylene

Napísať hodnotenie

Polk Audio Atrium 8 SDI

2 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: