Polk Audio Atrium 6

2-pásmové 5,25" vonkajšie reproduktory pár (2ks) vhodné na ozvučenie terasy, domu a pod. 

Viac detailov

Polk Audio

Novinka

Na objednávku

419,90 € s DPH

Vonkajšie reproduktory Polk Audio Atrium 6

Atrium 6 je vlajková loď série Atrium. Rovnako ako všetky naše vonkajšie modely, reproduktory Atrium 6 sú postavená tak, aby vydržali reprodukovať skvelý zvuk dlhé roky.

  • 5,25" (13.34cm) long-throw polypropylénový reproduktor s gumenou surround membránou pumpuje prekvapivé basy z kompaktného dizajnu.

  • 1" (25,4 mm), Výškový reproduktor z eloxovaného hliníka a neodymovým magnetom pre lepšie spracovanie výkonu a plynulejšiu odozvu.

  • Atrium5 sú vhodné na ozvučenie otvoreného vonkajšieho priestoru v plnom rozsahu zvuku. Nová rada Atrium má strmší uhol usmernenia zvuku, ktorý maximalizuje rozptyl kritických stredných a vysokých frekvencií, bez obetovania detailov.

  • Polk Atrium sú reproduktory do každého počasia. Certifikované reproduktory Atrium série prekročili priemyselné a vojenské špecifikácie pre odolnosť voči vonkajším vplyvom prostredia (ASTM D5894-UV soľnej hmle, Mil Štandardné 810 Immersion, MIL-STD 883 Metóda 1009,8 soli a korózii.) Certifikácia znamená, že reproduktory Atrium vydržia to najhoršie čo matka príroda môže naservírovať. 

  • Speed​​-Lock ™ montážny systém pre jednoduché,bezpečnú jednoručnú inštaláciu aj v ťažkých miestach. Významne zjednodušuje postup montáže. Jednoducho pripevníte konzolu a zavesíte reproduktor na miesto.  

  • Odolná stavba ozvučnice reproduktorov zaručuje, že Atrium5 znie ako skutočný reproduktor (nie "vonkajší reproduktor"), a prežije roky v sezónnych zmenách. Je to reproduktor pre naozaj skvelý zvuk, bez ohľadu na to, aké je počasie.

  • Patentovaná Dynamic Balance® technológia a KLIPPEL optimalizácia zaručujú dokonalé vlastnosti materiálov a realistickejšiu reprodukciu zvuku na vysokých aj nízkych úrovniach hlasitosti.

  • Hliníkové mriežky a držiak s nerezovej ocele a mosadzný hardware: Žiadna hrdza. Nikdy!

  • K dispozícii v čierne, alebo bielej povrchovej úprave.
Hmotnosť2,4kg
Rozmery29,69x19,53x22,53cm
Max. citlivosť90dB
Impedancia8 ohm
Frekvenčný rozsah50Hz-27kHz
Doporučený výkon zosilňovača10-100W na kanál
Výškový reproduktor1" (2,54cm) Anodized aluminum
Stredobasový reproduktor5 1/4" (13,34cm) aerated polypropylene

Napísať hodnotenie

Polk Audio Atrium 6