Polk Audio Omni A1

Vysokovýkonný bezdrôtový zosilňovač triedy D s výkonom 2 x 75W, s ktorým môžete steramovať obľúbenú hudbu cez Vašu bezdrôtovú WI-FI sieť .

Viac detailov

Polk Audio

Novinka

Na objednávku

535,18 € s DPH

So zosilňovačom Polk Omni A1 si vytvoríte z ľubovolného páru reprosústav bezdrôtový hudobný systém, ktorý bude pripojený do domácej Wi-Fi siete a umožní streamovať hudbu zo smartphonu, tabletu, počítača, ako aj hudobných služieb Deezer, TIDAL, Rdio, alebo Spotify®. Ovládacie rozhranie prehrávača predstavuje aplikácia Polk Omni, zatiaľ čo Omni A1 dodáva reprosústavám detailný a dynamický zvuk. Naviac môžete systém dalej rozširovať do dalších miestností pridávaním bezdrôtových komponento Polk Omni. Buď pre posluch rovnakej hudby, alebo ako samostatné zóny.

Omni A1 se neobmedzuje len na bezdrôtové zdroje signálu. Do digitálneho vstupu môžete pripojiť TV, alebo Blu-ray prehrávač a vytvoriť tak ideálny dvojkanálový audiosystém k televízii. Ak viac fandíte vinylu, tak iste oceníte vstup priamo pre gramofon bez potřeby shánět korekční předzesilovač. Nechybí ani 3,5 mm jack pro pripojenie prenosného prehrávača. Môžete dokonca posielať reprodukciu najnižšieho pásma do externého subwooferu.

Kľúčom ku schopnostiam Omni P1 je Play-Fi technológia. Ide o technológiu od spoločnosti DTS, umožňujúcu prehrávať hudbu narz do viac reproduktorov, alebo naopak možnosť, aby si každý člen rodiny vypočul nezávisle svoju obľúbenú hudbu. Play-Fi umožňuje prenášať hudbu v nekomprimovanej kvalite až do 16 reproduktorov/komponentov v sieti. Omni P1 môže naviac spolupracovať s ďalšími reproduktormi Play-Fi aj od iných výrobcov. Môžete tak kombinovať váš systém doslova bez akýchkoľvek obmedzení.

 • Software DTS Play-Fi umožní reprosústave komunikovať s dalšími zariadeniami Polk Omni, ako aj komponentmi Play-Fi

 • Vstavaná dvojpásmová Wi-Fi umožní pripojenie k domácej bezdrôtovej sieti, rovnako ako komunikáciu s ostatnými komponentami systému Play-Fi (doporučujeme max. 16 zariadení na jednej sieti)

 • Bezplatná aplikácia Polk Omni pre Apple i Android pre výber a prehrávanie hudby

 • Bezplatná aplikácia Omni Utility pre nastavenie komponentov a update firmwaru

 • Prehrávať hudbu môžete zo smartphonov a tabletov Apple a Android
  Podporuje služby Deezer, TIDAL, Rdio, Spotify® a tisíce internetových rádií

 • Podpora Spotify Connect

 • Viaczónové synchrónne prehrávanie (z jedného zdroja do viacerých zón), alebo samostatné prehrávanie v každej zóne

 • Jednoduché nastavenie pomocou smartphonu, alebo tabletu

 • Podpora MP3, M4A, FLAC a WAV, vzorkovanie až 24bit/192 kHz (prevzorkovanie do 16bit/48 kHz)

 • Ovládanie hlasitosti na prednom panely

Napísať hodnotenie

Polk Audio Omni A1

4 ďalších produktov v rovnakej kategórii: