Polk Audio Omni P1

Bezdrôtový hudobný streamingový adaptér pre rozšírenie existujúceho domáceho audio systému na bezdrôtový (wifi). 

Viac detailov

Polk Audio

Novinka

Na objednávku

399,80 € s DPH

Prijali by ste si využívať najnovšie hudobné streamovacie služby s vaším obľúbeným stereosystémom? Máme jednoduché riešenie – stačí pridať bezdrôtový hudobný adaptér Omni P1. Toto kompaktné zariadenie vám umožní streamovať hudbu zo smartphonu, alebo tabletu do vášho starého audiosystému pomocou aplikácie Omni. P1 operuje na domácej Wi-Fi sieti, jej nastavenie trvá len chvíľu. Naviac môžete pridávať ďalšie bezdrôtové zariadenia Omni série v rámci domácej siete, podľa toho či chcete počúvať obľúbenú hudbu v rôznych častiach domu, alebo streamovať v každej miestonosti inú hudbu. 

Pripojenie k vášmu audio systému je vďaka analógovým a digitálnym signálovým výstupom hračkou, či už ide o starý Hi-Fi systém, alebo moderný receiver domáceho kina. S Omni P1 môžete začať okamžite bezdrôtovo streamovať hudbu. Rozhranie zahŕňa analógový stereofónny výstup, optický a koaxiálny digitální výstup, rovnako ako analógový pomocný vstup, vhodný napríklad pre prehrávač MP3.

Omni P1 ponúka množstvo spôsobov, akými môžete počúvať obľúbenú hudbu. Aplikácia Polk Omni pre Apple a Android je nástrojom pre prístup k hudbe vo vašich smartphonoch a tabletoch. Hudbu môžete streamovať rovnako z počítačov a hudobných serverov. Napríklad užívatelia Deezer, TIDAL, Rdio, alebo Spotify® môžu využívať obrovskú hudobnú knižnicu této služby. Naviac si môžete vybrať z viac ako 37 000 internetových rádií, dodávajúcích takmer neobmedzené množstvo hudby a hudobných programov.

Kľúčom ku schopnostiam Omni P1 je Play-Fi technológia. Ide o technológiu od spoločnosti DTS, umožňujúcu prehrávať hudbu narz do viac reproduktorov, alebo naopak možnosť, aby si každý člen rodiny vypočul nezávisle svoju obľúbenú hudbu. Play-Fi umožňuje prenášať hudbu v nekomprimovanej kvalite až do 16 reproduktorov/komponentov v sieti. Omni P1 môže naviac spolupracovať s ďalšími reproduktormi Play-Fi aj od iných výrobcov. Môžete tak kombinovať váš systém doslova bez akýchkoľvek obmedzení

 • Software DTS Play-Fi umožní reprosústave komunikovať s dalšími zariadeniami Polk Omni, ako aj komponentmi Play-Fi

 • Vstavaná dvojpásmová Wi-Fi umožní pripojenie k domácej bezdrôtovej sieti, rovnako ako komunikáciu s ostatnými komponentami systému Play-Fi (doporučujeme max. 16 zariadení na jednej sieti)

 • Bezplatná aplikácia Polk Omni pre Apple i Android pre výber a prehrávanie hudby

 • Bezplatná aplikácia Omni Utility pre nastavenie komponentov a update firmwaru

 • Prehrávať hudbu môžete zo smartphonov a tabletov Apple a Android

 • Podporuje služby Deezer, TIDAL, Rdio, Spotify® a tisíce internetových rádií

 • Podpora streamovania DLNA z kompatibilných počítačov a NAS

 • Podpora Spotify Connect

 • Viaczónové synchrónne prehrávanie (z jedného zdroja do viacerých zón), alebo samostatné prehrávanie v každej zóne

 • Jednoduché nastavenie pomocou smartphonu, alebo tabletu

 • Podpora MP3, M4A, FLAC a WAV, vzorkovanie až 24bit/192 kHz (prevzorkovanie do 16bit/48 kHz)

 • Ovládanie hlasitosti na prednom panely

Napísať hodnotenie

Polk Audio Omni P1

4 ďalších produktov v rovnakej kategórii: