Polk Audio Hinge Wireless

Štýlové a kompaktné slúchadlá na uši s bezdrôtovým prenosom cez Bluetooth.

Viac detailov

Polk Audio

Novinka

Na objednávku

292,25 € s DPH

Bezdrôtové slúchadlá Polk Audio Hinge Wireless

S viac než 40ročnými skúsenostami z oblasti vývoja a výroby špičkových audio produktov, vyrobila spoločnosť Polk Audio aktívne slúchadlá pre milovníkov hudby a designu. Vďaka aktívnemu zosilneniu prinášajú meniče ešte bohatší a detailnejší zvuk, zatiaľ čo technológia SoundClear® vylepšuje kvalitu a zrozumiteľnosť hlasu počas telefonovania. Koženné náušníky naviac jemne a pohodlne priľnú k ušiam, takže si môžete plne vychutnávať obľúbenú hubu. So slúchadlami Hinge Wireless nemusíte pristupovať na žiadne kompromisy, pretože od začiatku výroby bol hlavným cieľom dokonalý zvuk, komfort a pohodlie.

  • Konštrukcia systému Dynamic Balance + POET

  • Napájanie slúchadiel Hinge Wireless zabezpečuje dobíjací akumulátor (Lithium-ionová batéria) s výdržou až 12 hodín

  • Polk Optimized Electro-acoustic Tuning vylepšuje celkové zvukové vlastnosti slúchadiel

  • Bezdrôtové technológie Bluetooth® aptX® a AAC prinášajú kvalitný zvuk zo smartphonu, tabletu, počítača, alebo iného kompatibilného zariadenia, Near Field Communication (NFC) umožňuje jednoduché spárovanie prístrojov, len na základe vzájomného dotyku. Vďaka otočnému ovládaču jog na pravom náušníku naviac máte na dosah jednoduché ovládanie zvuku a telefónneho hovoru.

  • SoundClear® Technology vylepšuje kvalitu a zrozumitelnosť hlasu počas telefonovania bez ohľadu na hlučnosť prostredia

  • Odpojiteľný 3,5 mm kábel pre pasívny režim (s in-line mikrofónom) s ktorým môžete používať slúchadlá aj keď nemáte k dispozícii Bluetooth,  alebo keď je batérie vybitá

  • Slúchadlá Hinge Wireless sa citlivo prispôsobia tvaru hlavy, takže Vám sadnú pohodlne a bezpečne. Hlavový most používa ľahký avšak odolný hliníkový kĺb, ktorý umožňuje sklopiť slúchalá do kompaktnej a prenosnej polohy. Polstrované náušníky prekrývajúce ucho znižujú hladinu hluku zvonka, takže si môžete naplno užiť obľúbenú hudbu.
Max. citlivosť107dB
Impedancia32Ohm
Frekvenčný rozsah(-12 dB) 10-21 kHz (+/-5 dB)
Bezdrôtové pripojenieBluetooth
Ovládanie hlasitostiÁno
Typ slúchadielNa uši - bezdrôtové

Napísať hodnotenie

Polk Audio Hinge Wireless