Polk Audio PSW 125

Aktívny 12" subwoofer k domácemu kinu, výkon 300W.

Viac detailov

Polk Audio

Novinka

Na objednávku

386,82 € s DPH

Aktívny subwoofer PSW125 je kráľ série PSW. Koniec-koncov, s výkonným 12-palcovým kompozitným basovým reproduktorom, poháňaným vysoko výkonným zosilňovačom (150W priebežný / 300W Max). Polk Audio PSW125 je najlepší subwoofer pre veľké miestnosti a veľké audio systémy, PSW125 poskytuje hladké, hudobné basové efekty pri vyššom zaťažení, ktoré sú skutočne prelomové.

Vlastnosti: 

PSW125 - Aktívny 12" subwoofer k domácemu kinu, výkon 300W.

  • Unikátne materiály použité v subwoofery, geometria reproduktora a vytlmená presne navrhnutá ozvučnica, to sú jedinečné detaily, ktoré skutočne produkujú čistejší, jasnejší zvuk vďaka našej patentovanej technológii Dynamic Balance®. Tento proces pomáha subwooferu PSW125 vykonáva veľké basové efekty, bez námahy vo vysokej zaťažiteľnosti práve vtedy, keď ich najviac potrebujete.
  • Ozvučnica z MDF je navrhnutá a skonštruovaná pre ideálny objem subwoofera, aby znásobila mohotné basy bez skreslenia nízkych frekvencií, a vytlmená na odstránenie vnútorného stojatého vlnenia a ďalších rezonancií.

  • Použitie unikátnych materiálov, geometria reproduktora a vyladená ozvučnica, ktorá produkuje čistejší, jasnejší zvuk je vyladená našou patentovanou technológiou Dynamic Balance®.

  • Subwoofery série PSW prekonávajú konkurenciu s odolnými, anti-rezonančnými Dynamic Balance® meničmi, ktoré zostávajú tuhé a rýchlo sa pohybujúce.

  • Vďaka analýze KLIPPEL  sú cievky v reproduktorore optimalizované pre hladký, nerušený pohyb v širokom spektre nižších frekvencií, pre zabezpečenie čo najlepšieho a najefektívnejšieho výkonu aj pri extrémnych úrovniach počúvania.

  • Inteligentný obvod snímanie vie, kedy sa subwoofer zapne, alebo vypne. Kompresné obvody obmedzujú skreslenia pri extrémnych úrovniach hlasitosti.

  • Subwoofery série PSW môžete použiť v kombinácii s ďalšími reprosústavami Polk, najmä s TSi, RM a reproduktory R / T / M série.

  • Unikátny dizajn udržuje subwoofer stabilný aj pri vyššej hlasitosti.

  • Vstupy LFE, Line Level, Speaker Level.

Hmotnosť18,2kg
Rozmery41.91x41.27x48.58cm
Výkon zostavy150W RMS, 300W MAX
Frekvenčný rozsah32Hz-225Hz
VstupyLFE, Line Level, Speaker Level
VýstupySpeaker Level
Reproduktory12" (30.48cm) polymer composite

Napísať hodnotenie

Polk Audio PSW 125

2 ďalších produktov v rovnakej kategórii: