Polk Audio Atrium 4

2-pásmové 4" vonkajšie reproduktory pár (2ks) vhodné na ozvučenie terasy, domu a pod. 

Viac detailov

Polk Audio

Novinka

Skladom

254,90 € s DPH

203,92 € s DPH

-20%

Vonkajšie reproduktory Polk Audio Atrium 4

Kompaktný Atrium4 reproduktor produkuje hi-fi kvalitu zvuku, kdekoľvek chcete, skvelý zvuk. Malé rozmery sú ideálne pre tesné, úzke priestory a náročné inštalácie. Či už pri bazéne, kuchyni, zastrčené v pracovni, na terase, v záhrade, proste všade kde chcete veľký zvuk Polk. Rovnako ako naše väčšie "átriá", Atrium4 je postavený tak, aby slúžil roky ako na jeseň, v zime, na jar, alebo v lete.

Vlastnosti:

 • 4,5" (11,43 cm) long-throw polypropylénový surround reproduktor s gumenou membránou, produkuje prekvapivé basy z kompaktného dizajnu.

 • 3/4" (19 mm), výškový reproduktor z eloxovaného hliníka s neodymovým magnetom pre lepšiu manipuláciu výkonu a plynulejšiu odozvu.

 • Atrium4 sú vhodné na ozvučenie otvoreného vonkajšieho priestoru v plnom rozsahu zvuku. Nová rada Atrium má strmší uhol usmernenia zvuku, ktorý maximalizuje rozptyl kritických stredných a vysokých frekvencií, bez obetovania detailov.

 • Polk Atrium sú reproduktory do každého počasia. Certifikované reproduktory Atrium série prekročili priemyselné a vojenské špecifikácie pre odolnosť voči vonkajším vplyvom prostredia (ASTM D5894-UV soľnej hmle, Mil Štandardné 810 Immersion, MIL-STD 883 Metóda 1009,8 soli a korózii.) Certifikácia znamená, že reproduktory Atrium vydržia to najhoršie čo matka príroda môže naservírovať. 

 • Speed​​-Lock ™ montážny systém pre jednoduché, bezpečnú jednoručnú inštaláciu aj v ťažkých miestach. Významne zjednodušuje postup montáže. Jednoducho pripevníte konzolu a zavesíte reproduktor na miesto.  

 • Odolná stavba ozvučnice reproduktorov zaručuje, že Atrium4 znie ako skutočný reproduktor (nie "vonkajší reproduktor"), a prežije roky v sezónnych zmenách. Je to reproduktor pre naozaj skvelý zvuk, bez ohľadu na to, aké je počasie.

 • Patentovaná Dynamic Balance® technológia a KLIPPEL optimalizácia zaručujú dokonalé vlastnosti materiálov a realistickejšiu reprodukciu zvuku na vysokých aj nízkych úrovniach hlasitosti.

 • Hliníkové mriežky a držiak s nerezovej ocele a mosadzný hardware: Žiadna hrdza. Nikdy!

 • K dispozícii v čierne, alebo bielej povrchovej úprave.
Hmotnosť1,6kg
Rozmery21,91x14,45x16,99cm
Max. citlivosť89dB
Impedancia8 ohm
Frekvenčný rozsah75Hz-25kHz
Doporučený výkon zosilňovača10-80W na kanál
Výškový reproduktor3/4" (1,91cm) Anodized aluminum
Stredobasový reproduktor4 1/2" (11,43cm) mineral-filled polymer
2015-11-21

Hodnotenie

Dobrý zvuk a jednoduchá montáž

  Napíšte hodnotenie!

  Napísať hodnotenie

  Polk Audio Atrium 4

  3 ďalších produktov v rovnakej kategórii: